Biuro rozlicza roczne PITy? Nie musi rezygnować ze zwolnienia z VAT!

Biuro rozlicza roczne PITy? Nie musi rezygnować ze zwolnienia z VAT!

Podmioty wykonujące m.in. usługi związane z obsługą rachunkowo-księgową, w szczególności: prowadzące księgi rachunkowe , księgi podatkowe i inne ewidencje do celów podatkowych , sporządzające i wypełniające deklaracje podatkowe – mogą w określonych warunkach, korzystać ze zwolnienia podmiotowego o którym mowa w art. 113 ust. 1 ustawy o VAT.

Testuj Portal Biur Rachunkowych i magazyn Biuro Rachunkowe w praktyce przez 14 dni bezpłatnie.

To kompleksowy serwis ekspercki przeznaczony specjalnie dla właścicieli biur rachunkowych, który oferuje:

  • Portal Biur Rachunkowych – aktualności, zmiany, komentarze (w podziale na 12 zagadnień tematycznych), porady
  • Magazyn papierowy i elektroniczny
  • Indywidualne konsultacje z ekspertami
  • Osobistego Opiekuna
  • Codzienne newslettery
  • Materiały „na życzenie”
  • E-booki, zestawienia, narzędzia
Oferta specjalna »

Logowanie:

Adres e-mail lub login:

Hasło

Nie pamiętam hasła